I.D.A. Biuro Detektywistyczne MIchał Halczyn to sposób na zebranie rzetelnych informacji z rynku.

I.D.A Biuro Detektywistyczne Michał Halczyn. To partner wspomagający rozwój Twojego biznesu.

  • Kto skorzysta, dla kogo ta ausługa .
    Usługa przeznaczona jest między innymi dla przedsiębiorców, menagerów potrzebujących rzetelnej informacji , których zebranie wymaga profesjonalizmu i ale także na zlecenie klienta dyskrecji .
  • W jaki sposób pozyskujemy dane? Z wykorzystaniem pracowników biura detektywistycznego, którzy udadzą się we wskazane miejsce, w określnym czasie i pozyskują zamówione informacje.

Co zyskujesz korzystając z oferty Tajemniczy Klient

  • Wiedzę która pozwoli obniżyć koszty, oraz znacznie skrócić czas pozyskania potrzebnych danych.
  • Sposób który pozwali na sprawne pozyskanie interesujęcych Cię informacji zwrotnych w postaci raportu sporządzonego przez licencjonowanego prywatnego detektywa.
  • Obiektywne spojrzenie. Dzięki nam będziesz mógł kontrolować jakość świadczonych przez siebie usług lub porawisz sprzedaż swoich produktów.
  • Pozwala kontrolować poziom realizacji zlecenia, dzięki temu będziesz mógł podjąć właściwą i szybką decyzje.

Przykład realizacji zadania przez biuro detektywistyczne

Wykonujemy między innymi zdjęcia – witryn sklepów, pracowników, produktów, Zleceniodawca określa czas i miejsce w których należy wykonać zadanie. To Ty najlepiej wiesz kiedy i jak powinna być przedstawiona nowa oferta czy promocja? Sprawdź, jak rzeczywiście to wyglądało.

Wizyty naszych tajemniczych klientów – Pracownicy biura detektywistycznego wcielają się w rolę prawdziwych klientów, aby sprawdzić interesujące naszego klienta zagadnienia takie jak np. standardy obsługi, czystość sklepów, kulturę, profesjonalizm oraz znajomość oferowanych usług lub produktów. Po zakończonej wizycie udzielim odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania np w formie ankiety

Dokumentacja z realizacji imprez – nasi pracownicy biorą udział w eventach, by być tam oczami i uszami naszych Zleceniodawców. Po zakończonej pracy przedstawimy sprawozdanie wraz z dokumentancją foto/video