TROPICIELE ZDRAD

Zdrada w związku –  Po czym poznać, że mój partner  nas zdradza?

Najczęściej trudno wyczuć początki romansu partnera. Jest jednak kilka dość typowych dla osób zdradzających zachowań, na które powinniśmy zwrócić bliżej uwagę.

 • Większa dbałość o wygląd – zmiana fryzury, odchudzanie, dbałość o sylwetkę, nowe ubrania, bielizna.
 • Unikanie seksu, lub „mentalna nieobecność” w łóżku.
 • Znaczne osłabienie lub zanik zazdrości.
 • Prezenty i kwiaty bez okazji – zwłaszcza jeżeli wcześniej nie dostawaliśmy, mające na celu osłodzenie ciosu.
 • Spędzanie coraz większej ilości czasu poza domem –  Samotne, częste wyjścia do znajomych, pubów, ciągła praca po  godzinach, częste delegacje itp.
 • Nietypowa reakcja na dźwięk przychodzącego sms-a lub dzwoniącego telefonu – zabieranie ze sobą telefonu nawet do toalety,  unikanie rozmowy w Twojej obecności bądź wychodzenie z pokoju podczas rozmowy telefonicznej, wyciszanie dźwięków w telefonie, częste kasowanie sms-ów , oraz  historii rozmów.
 • Dziwne telefony i smsy – np. głuche telefony, częste pomyłki, częste sms-y w późnych godzinach wieczornych.
 • Wprowadzenie haseł dostępu do komputera –  komunikatorów, poczty, portali społecznościowych, częste kasowanie historii rozmów, odwiedzanych stron, usuwanie maili, szybkie zamykanie okien przeglądarek lub rozmów kiedy partner wchodzi do pokoju.
 • Częste stany zamyślenia, niechęć do rozmowy, brak zainteresowania partnerem.
 • Obwinianie partnera- o wszystko, ciągłe pretensje, prowokowanie kłótni, próby wzbudzania poczucia winy mające na celu załagodzenie swoich wyrzutów sumienia.
 • Kąpiel lub prysznic zaraz po powrotach do domu – jeśli partner wcześniej nie miał tego w zwyczaju.
 • Obca bądź znajoma osoba pojawiająca się dość często w opowieściach.
 • Traktowanie partnera jak gówniarza – ma na celu udowodnienie sobie i Tobie, że jej/jego krok jest właściwy – zerwanie z niedojrzałym w ich rozumieniu partnerem.

W przypadku, gdy znajdziecie się Państwo w na tyle trudnej sytuacji, że dotychczasowe działania okazały się niewystarczające do wykrycia zdrady bliskiej osoby, lub po prostu nie macie czasu na samodzielne prowadzenie takich działań, możecie zwrócić się do Biura Detektywistycznego Michał Halczyn o pomoc w zakresie świadczenia profesjonalnych usług detektywistycznych.

Niepodważalne  materiały dowodowe od Agencji Detektywistycznej.

Zebranie materiałów dowodowych  do sprawy Sądowej  polega między innymi na obserwacji osób przez detektywów w celu udowodnienia ewentualnej niewierności małżeńskiej, partnerskiej ustaleniu danych personalnych osób z którymi osoba obserwowana utrzymuje kontakty pozamałżeńskie,  poza-partnerskie.    Prywatni detektywi posiadają szerokie doświadczenie, wiedzę oraz zaplecze techniczne, które pozwoli na weryfikację podejrzeń ze stanem faktycznym.

Podczas prowadzenia czynności detektywistycznych Zleceniodawca jest informowany przez detektywów na bieżąco o postępach prowadzonej sprawie. Przed podjęciem kluczowych czynności konsultujemy decyzję ze Zleceniodawcą, który może liczyć na profesjonalna pomoc i doradztwo ze strony  naszego biura detektywistycznego.

Oferujemy komplet dokumentów i raportów, w tym także zdjęcia, materiał video, które mogą zostać wykorzystane jako materiał dowodowy podczas toczącej się sprawy  sądowej.

Nasi prywatni detektywi zeznają podczas rozpraw sądowych jako świadkowie.

Nasze biuro detektywistyczne zachęca do umówienia się na konsultację z detektywem podczas których udzielimy porady oraz informacji na temat podejmowanych działań w zakresie spraw rozwodowych i usług detektywistycznych.